Home > Historie

De kerk van Uithuizermeeden werd gediend door de volgende predikanten:

hdecock

djvanderwerp

hjoffers pdijksterhuis jbvanmechelen ftenhoor cjvandenboom

Ds. H. de Cock Geïnstitueerd 1835
Ds. D.J. van de Werp 1835 tot 01 apr. 1842
Ds. H. Joffers 01 apr. 1842 tot 11-mei 1844
Ds. H.C. Poelman 12 sep. 1845 tot 23 okt. 1853
Ds. J. Mekkes 1-mei 1854 tot 03 aug. 1872
Ds. P. Dijksterhuis 05 okt. 1873 tot 24 okt. 1880
Ds. J.B. van Mechelen 20 mrt. 1881 tot 24 apr. 1892
Ds. F. ten Hoor 06 nov. 1892 tot 25 sep. 1908
Ds. C.J. van den Boom 30 jan. 1910 tot 01 apr. 1918
Ds. J. Luchtigheid 20 okt. 1918 tot 28 jun. 1936
Ds. W. Scheele 20 jan. 1937 tot 11 jul. 1943
Ds. C.G. Bos 16 jan. 1944 tot 13 apr. 1947
Ds. D. van Houdt 30 nov. 1947 tot 01 jul. 1983
Ds. H.M. Smit 23 jun. 1985 tot 14 aug. 1994
Ds. L.S.K. Hoogendoorn 28 apr. 1996 tot heden

 

jluchtigheid wscheele cgbos dvanhoudt hmsmit lskhoogendoorn

 

 

 

De kerk van Uithuizermeeden neemt in 2009 een kerkelijk jongerenwerker aan:

pbos-de groot

 

 

 

kjw-er begin:
mw. P. Bos-de Groot 30 aug. 2009 tot  30 nov.  2012
mw. P. Bos-de Groot 01 mrt. 2013 tot 28 feb.  2014

 

Kort historisch overzicht van de Gereformeerde kerk:

22 sep. 1835 geïnstitueerd door Hendrik de   Cock
06 sep. 1874 ingebruikneming van het   kerkgebouw
1922 uitbreiding van de kerk
07 dec. 1944 volgt de vrijmaking
1969 kerkgebouw en pastorie in eigen   bezit
1970 bouw kleine lokalen, hal,   toiletten
1972 verbouwing grote zaal,   kerkenraadskamer
1975 verbouwing interieur van de kerk
22 mrt. 1985 nieuw orgel in gebruik genomen
1987 restauratie voorgevel en toren
1990 vernieuwing van het kerkdak
1992 vernieuwing van het kerkplein
2000 restauratie glas-in-lood ramen
 26   apr. 2003 nieuwbouw zalencomplex    “de wijngaard”